SeoStories – podsumowanie tygodnia

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 02.2013
 

Jak co tydzień prezentujemy listę najciekawszych artykułów ze świat SEO i SEM.

 

The future is mobile and the future is happening right now. Co warto zmienić w strategii SEO, aby zyskać więcej wejść ze smartfonów.

 

 Disvow tool to narzędzie GWT, które wciąż wywołuje wiele pytań. Wiele z nich znalazło swoją odpowiedź w hangoucie z Johnem Muellerem.

 

Obszerny artykuł Mariusza Gąsiewskiego na temat rozszerzonych kampanii AdWords, które wkrótce pojawią się w Google AdWords.

 

 Remarketing w Google Analytics. Krótki przewodnik dla tych, którzy nie skorzystali dotychczas z tej opcji.

 

Content Marketing szykuje się do nokautu tradycyjnej reklamy. Jakie są jego mocne strony i jak go stosować w praktyce, dowiemy się z infografiki na stronie Contently.com.

 

O ataku hakerskim na Facebooka usłyszeliśmy w piątkowy wieczór. Facebook zapewnia, że dane użytkowników nie dostały się w ręce hakerów.

 

Zanim Google stało się najpotężniejszą wyszukiwarką na świecie, miało ułatwić ludziom zamawianie pizzy online. Ciekawa przemówienie współtwórcy Google.

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry