SeoStories – podsumowanie tygodnia

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 03.2013
 

Dla głodnych wiedzy przygotowaliśmy podsumowanie publikacji na blogach branżowych z minionego tygodnia. Wśród nich na szczególnie wyróżnienie zasługuje wypowiedź Matta Cuttsa na temat zbliżających się aktualizacji algorytmów.

 

 

 

Porządki na koncie AdWords warto rozpocząć od logicznego uporządkowania reklam w grupach reklamowych. Kilka rozwiązań podpowiada PPC Hero.

 

Darmowy Google Analytics ma swoje ograniczenia, które warto znać zanim rozpoczniemy przygotowywać raport i analizę danych dla dużych witryn internetowych.

 

Google jest wszędzie, także w naszych smartfonach. Wyczerpujące zestawienie w postaci infografiki zawierające podstawowe informacje na temat reklamy mobilnych, aplikacji moblinych i urzadzęń mobilnych od Google pokazuje źródło zysków firmy.

 

Środowisko pozyjonerskie drży, ponieważ Matt Cutts zapowiada duży update Pingwina i update Pandy w najbliższy piątek lub poniedziałek.

 

Uczestnicy SEMcamp, a przede wszystkim osoby, które nie mogły wziąć udziału w spotkaniu, mają okazję zapoznać się z treścią wystąpień dzięki prezentacjom do pobrania na blogu Mariusz Gąsiewskiego.

 

Czy pozycjonowanie stron kancelarii adwokackich i radców prawnych jest etyczne? Artykuł na blogu Qantum.

 

Zdjęcie: Flickr.

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry