SeoStories podsumowanie tygodnia

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 04.2013
 

2569905695_b09f9aa99aPrezentujemy kolejne podsumowanie z najciekawszymi artykułami z branży SEM.

1Dziesięć narzędzi SEO których zakup warto rozważyć w trakcie kompletowania narzędzi SEO. Tym razem lista narzędzi dla zaawansowanych. Wśród nich bardzo popularne u nas Majestic SEO, SEOmoz PRO czy Ahrefs.

2Wszyscy czekają na zapowiedzianą przez Matta Cuttsa aktualizację Pingwina. SEJ podpowiada jak się do niej przygotować.
3Blogerki z pewnością się zgodzą, że zagraniczne sklepy odzieżowe w internecie to potęga, a specjaliści e-commerce przyznają, że znalezienie właściwych słów kluczowych to połowa sukcesu. Polskie sklepy mogą się wiele nauczyć z artykułu SearchEngineWatch.
4Generowanie raportów to zdecydowanie z mało, aby wyciągnąć prawidłowe wnioski dotyczące zjawisk online. Jak zapanować nad ilością danych, skonfigurować narzędzia analityczne i stworzyć funkcjonalny kokpit w Google Analytics przeczytamy na blogu Conversion.

5Dla wszyscy zainteresowanych Page Rankiem swojego Google+ podsyłamy link do narzędzia, które pokazuje PR profilu.

6Facebook Home zaprezentowany to aplikacja zaprezentowana przez Zuckerberga, która ma zrewolucjonizować korzystanie ze smartfonów. Warto być na bieżąco z wynalazkami Marka Zuckerberga.

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry