SeoStories – podsumowanie tygodnia

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 10.2012
 

Jak co tydzień prezentujemy subiektywną listę najciekawszych artykułów, które ukazały się w minionym tygodniu (wyjątkiem jest link czwartym w naszym świeżym rankingu). Najwięcej publikacji dotyczyło ukazania się narzędzia wykluczania linków od Google, które nadal wzbudza sporo emocji wśród osób zajmujących się działaniami SEM. Zachęcamy do lektury!

 

 

 

 

Dixon Jones ogłosił na oficjalnym blogu Majestic SEO, że Fresh Index będzie aktualizowany jeszcze częściej, co godzinę.

Emocje po niedawnych aktualizacjach jeszcze nie opadły, dlatego warto przeczytać artykuł na temat EMD Update, aby upewnić się, czy aktualizacja dotknęła nasze strony.

Wiele informacji o nowym narzędziu w Google Webmaster Tool, którego pojawienie się należy na pewno do wydarzeń tygodnia, znajdziemy na blogu Dejan SEO. Sporo wątpliwości związanych z tym narzędziem rozwiewa Hangout z Johnem Mullerem, którego streszczenie przeczytamy na blogu Sebastiana Miśnikiewicza.

Doskonały zbiór narzędzi SEO. Wszystko co niezbędne pod ręką.

Prowadzenie bloga eksperckiego to świetny pomysł, aby podnieść notowania swojej witryny internatowej. Kilka przydatnych rad jak zostać ekspertem w swojej dziedzinie.

Promocja własnych postów na Facebooku jest dostępna dla każdego. Za drobną opłatą możemy zwiększyć oglądalność naszych postów. Czy Facebook zmierza w dobrym kierunku?

Na blogu polskiej agencji SEM znajdziemy kilka powodów, dlaczego warto korzystać z Google Webmaster Tool.

Świetny przewodnik po Google Tag Manager znajdziemy na firmowych blogu Conversion.

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry