Szczęśliwe semKRK #13 już 13.09 w Krakowie!

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 08.2019
 
Szczęśliwe semKRK #13 już 13.09 w Krakowie!

semKRK #13 odbędzie się
w krakowskim Muzeum Manggha

13 edycja semKRK odbędzie się już 13 września 2019 r. o godz. 18.00 w krakowskim Muzeum Manggha. semKRK to krakowskie spotkania tworzone dla właścicieli biznesów, działów marketingu, branży e-commerce, ale również specjalistów SEM oraz agencji marketingu internetowego. Tym razem wystąpi 7 prelegentów, którzy przedstawią prelekcje z zakresu działań SEO i SEM. Wystąpią także przedstawiciele firm nagrodzonych w ramach konkursu semKRK awards na najlepszą kampanię SEO, Google Ads i e-commerce. 

Idea spotkań organizowanych przez krakowską agencję DevaGroup to przede wszystkim wymiana wiedzy w barcampowej atmosferze. Kolejne edycje są dla firm z branży okazją do wspólnych rozmów. Uczestnicy z całej Polski odwiedzają wydarzenie, zgłaszając cały dział SEM, który potrafi liczyć po kilkanaście osób. Spotkaniom przyświeca jeden główny cel: integracja branży marketingu online oraz edukacja. W najbliższym semKRK weźmie udział 300 uczestników. 

W tym roku zapraszamy również do zapisów na praktycznie warsztaty towarzyszące semKRK, które zostały podzielone na 2 ścieżki tematyczne:

  1. Google Ads: Karol Dziedzic, Maciej Wiśniewski, Krzysztof Marzec. 
  2. SEO: Paweł Gontarek, Tomasz Stopka, Łukasz Suchy i Kamil Sroka.

Na semKRK #13 wystąpią m.in. Piotr Michalak, Grzegorz Strzelec, Krystian Kucharski, Maciej Drzewiecki, Aneta i Dawid Krystosik.

Weź udział w wydarzeniu.

Zobacz, jak było na semKRK #12 BIG!

 

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (7 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry