Szkolimy w ramach Marketing Masters – pierwszej w Polsce szkole Performance Marketingu

Krzysztof Marzec
Krzysztof Marzec
Archiwum 07.2017

W ramach DevaGroup, ale również organizując pracę działu SEO Interia.pl oraz pomagając firmom klientów, brałem udział w kilkudziesięciu, lepszych lub gorszych procesach rekrutacyjnych. Łatwo zaobserwować prosty paradoks – firmy na stanowiska juniorskie poszukują osób już z doświadczeniem, a osoby chcące je nabyć mają mniejsze szanse na zatrudnienie w dobrej firmie. Dodajmy do tego, że na rynku pracy SEM zawsze brakuje dobrych specjalistów. Wysoka specjalizacja, ale również niski próg wejścia w prowadzenie własnej działalności powoduje, że mamy dodatkowo wielu freelancerów na rynku, którzy nie są zainteresowani etatem. Kolejna ciekawostka to fakt, że specjaliści SEM, w tym SEO, pojawiają się po kierunkach zarówno technicznych jak i humanistycznych. No właśnie, bo gdzie mają kształcić się przyszli eksperci digital?

Dlatego mam wielką przyjemność ogłosić, że DevaGroup została Partnerem szkoły performance marketingu Marketing Masters. Zostaliśmy zaproszeni do programu współpracując z takimi specjalistami jak Mariusz Gąsiewski, Przemek Modrzewski, Michał Kaczan, Jacek Bisiński czy Piotr Kowalski z Google. Certyfikowanych Trenerów AdWords reprezentują tu Krzysztof Modrzewski oraz Łukasz Piątek oraz Wojtek Morawski. Kolejni specjaliści to Mateusz Ruzik z GetRespons oraz Oskar Maciejek z Witbee. Więcej dowiesz się na http://marketingmasters.pl/wykladowcy/.

Przed uczestnikami 120 godzin warsztatów, 14 zjazdów, 10 najważniejszych elementów Performance Marketingu, 4 egzaminy branżowe do zaliczenia. DevaGroup będzie odpowiedzialna za blok SEO. Niektórzy z Was znają nas z pracy dla Interia.pl/Bauer, inni z wystąpień na SEO Festiwalu. Tym razem przeszkolimy przyszłych ekspertów z wiedzy, którą wdrażamy w optymalizacji stron od lat, a niedawno na szkoleniach dla Polska Presse Group, Gazeta.pl, audytach dla Neonet czy naszym największym projekcie dla Allegro.pl. Kontynuując rozwijanie metodyki zbudowanej w trakcie szkoleń Akademii Google Partners oraz największych domów mediowych w Polsce będziemy rozbudowywać ją o nowe podejście. Każdy kursant zostanie wyposażony w materiały wprowadzające, zestaw narzędzi, aby podczas szkolenia móc pracować praktycznie na konkretnych zagadnieniach. Planujemy dostępy do profesjonalnych narzędzi, przeprowadzenie audytu oraz możliwość przygotowania pierwszej publikacji w branżowych tytułach.

Więcej detali i zapisy na http://marketingmasters.pl.

Do tej pory miałem przyjemność prowadzić zajęcia ze studentami takich uczelni jak: Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Pedagogiczny, Akademia Górniczo Hutnicza czy Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie. Jeśli znasz jakieś ciekawe kierunki obejmujące tematykę SEM, lub takie którym brakuje dobrego kursu z SEM, daj znać w komentarzach lub wiadomości prywatnej, chętnie opublikujemy listę gdzie jeszcze można się kształcić lub nawiążemy współpracę w tym zakresie!

Krzysztof Marzec
CEO, Co-Founder. Specjalista SEM, Certyfikowany Trener AdWords oraz Certyfikowany Specjalista AdWords i Analytics. Przygodę z SEO zaczął w 2005 roku. Kieruje DevaGroup, stworzył i był wieloletnim szefem działu SEO Interia.pl. Prowadzi szkolenia i wykłady m.in. w Akademii Google Partners czy na Uniwersytecie Jagiellońskim. W wolnych chwilach.. moment, mam 3-kę małych dzieci, nie mam wolnych chwil. Czemu piszę tę notkę w 3ciej osobie? Ktoś to w ogóle czyta?...

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (1 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991