DevaGroup patronem Akademii WhitePress

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 09.2019
 
DevaGroup patronem Akademii WhitePress

Już we wrześniu startują szkolenia
z SEO i Content Marketingu

Bardzo miło nam poinformować, że zostaliśmy partnerem Akademii WhitePress! Po leniwym okresie urlopowym czas na powrót do rzeczywistości i zmierzenie się z algorytmami Google. Jakie działania są dziś skuteczne i co generuje wartościowy ruch na stronie? Jak bezpiecznie i efektywnie pozycjonować trudne frazy? Omówienie tych i wielu innych zagadnień na najbliższych szkoleniach Akademii WhitePress.

Już we wrześniu startują kolejne szkolenia z SEO i Content Marketingu. Eksperci w ramach najpopularniejszej w Polsce platformy wspierającej działania content marketingowe – Tomasz Biegun (Head of SEO w WhitePress®) oraz Tomasz Stopka (Właściciel Agencji SEMURAI), poprowadzą szkolenia w Krakowie, Warszawie i Gdańsku.

Intensywne dwa dni wykładów z prezentacjami i elementami ćwiczeniowymi dostarczą aktualnej wiedzy początkującym i bardziej zaawansowanym. Aktualne dane, ciekawe case studies, informacje zebrane w konkretny i uporządkowany przekaz, a przede wszystkim wnioski z doświadczeń zbieranych przez lata współpracy z największymi klientami na rynku.

Liczba miejsc jest ograniczona: niewielkie grupy i kameralny charakter szkoleń pozwalają dostosować szczegółowe wyjaśnienia do potrzeb uczestników, umożliwia to też swobodną wymianę spostrzeżeń i merytoryczną dyskusję z ekspertami. Wysoką jakość szkoleń WhitePress chwali wiele osób z branży, a liczba ponad 500 przeszkolonych mówi sama za siebie.

W pakiecie 2 dni szkoleń SEO & CM, a także bonusy – m.in. możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertem.

Terminy jesiennych szkoleń WhitePress:

  • 16-17 września SEO – Gdańsk
  • 16-17 października SEO – Kraków
  • 20-21 listopad SEO – Warszawa

Więcej informacji o szkoleniach i formularz zgłoszeniowy na stronie.

W trakcie szkolenia będziecie mieli także możliwość otrzymania kodów zniżkowych na nasze usługi 🙂

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (3 głosów, średnia: 3,67 / 5)
Loading...
Przewiń do góry