Zapraszamy na stoisko DevaGroup na Targach eHandlu!

Ewelina Ibek
Ewelina Ibek
Archiwum 09.2021
 
Zapraszamy na stoisko DevaGroup na Targach eHandlu!

Zapraszamy na stoisko DevaGroup
na Targach eHandlu!

Już po raz dwudziesty odbędą się Targi eHandlu. 20 października w cudownej hali EXPO XXI w Warszawie spotka się ponad 4000 uczestników razem z przedstawicielami największych marek w branży sprzedaży. Oczywiście nie mogło zabraknąć na tym wydarzeniu i nas!

 

Targi eHandlu – najstarsze i największe wydarzenie w Polsce dotyczące sprzedaży on-line – powraca po dwóch latach. To wydarzenie na którym można zarówno poznać nowe narzędzia pomocne w handlu, jak i otrzymać wsparcie i pomoc dla swoich biznesów pod wieloma kątami – w tym marketingowym.

Nadchodząca edycja to ponad 120 wystawców, wśród których znajdziemy przedstawicieli takich firm jak CENEO, Blue Media, Senuto, Shoper, Semstorm, SMSAPI i wiele innych  z branży marketingu, logistyki czy płatności. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby móc porozmawiać z tak wieloma przedstawicielami firm i znaleźć te,  które pomogą w codziennym prowadzeniu Waszych biznesów. Po wielomiesięcznych ograniczeniach pandemicznych nie ma lepszego sposobu na nawiązanie nowych kontaktów i poznanie nowych rozwiązań w dziedzinie handlu.

Czego może spodziewać się oprócz możliwości poznania nowinek z branży i świetnego networkingu? Organizatorzy zapraszają również do części merytorycznej! Wiedza płynąć będzie z aż 6 scen, na których wystąpią świetni prelegenci z różnych branży.  Wśród nich nasz CEO Krzysztof Marzec, który opowiem wam jakie jest 7 najczęstszych sposobów przepalania budżetu w Google. Temat na pewno interesujący dla każdego, kto już reklamuje się w Google Ads, lub dopiero planuje swoją przygodę z tym formatem reklamowym.

Oczywiście nie może nas zabraknąć również w części wystawienniczej – na wydarzeniu będziecie mogli odwiedzić stoisko DevaGroup na miejscu F1.2 :

 

Właśnie na nim będziecie mogli otrzymać darmowe wskazówki dla swojej strony czy porozmawiać z naszymi specjalistami. Będziemy do waszej dyspozycji, aby opowiedzieć o możliwościach reklamy w intrenecie waszych biznesów, a także poradzić, jak możecie usprawnić już istniejące działania. Co więcej, nasz Specjalista SEO  może na żywo przeprowadzić dla Was mini-audyt waszej strony. Bądźcie pewni, na pewno nie wyjdziecie z naszego stoiska z pustymi rękami… dosłownie 🙂 Nie zabraknie u nas konkursów, gadżetów i mnóstwa innych okazji, by porozmawiać, co w branży piszczy.

Do zobaczenia!

 

 

Sekcja tło

Dołącz do nas na 20. Edycji targów! Odbierz swoją bezpłatną wejściówkę:

Ewelina Ibek
Były pracownik na stanowisku Content & Marketing Manager. Polonistka, entuzjastka marketingu internetowego. Najlepiej czuje się na eventach, które sama zorganizowała. Gdy nie zajmuje się konferencjami i contentem, pije dużo kawy (czarnej), czyta jeszcze więcej książek (tych dobrych) i chodzi na spacery ze swoim Pieskiem (marki Akita). Uwielbia słuchać podcastów, głównie tych marketingowych…więc jeden taki semCAST też zrobiła.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (13 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry