11 okazji aby się z nami spotkać jeszcze w tym roku ;)

Krzysztof Marzec
Krzysztof Marzec
Archiwum 09.2018

11 okazji


aby się spotkać!

Czasem mail i telefon nie wystarczy i warto się spotkać. Dlatego gorąco zachęcam do złapania nas na jednym z wydarzeń na którym mamy zamiar się pojawić w tym roku. Dziś szkolimy się w Google z tematów sprzedażowo-rozwojowych, co zainspirowało mnie do podsumowania listy naszych wystąpień i wyjazdów na końcówkę roku.

 1. Ostatni kwartał tego roku zaczynamy z przytupem bo od konferencji Think with Google, która potrwa aż 3 dni. 3-4-5.10.2018 (Warszawa) to prelekcje produktowe, strategiczne i inspiracyjne prowadzone przez pracowników Google ale nie tylko. Te trzy dni to również okazja do spotkania i wymiany doświadczeń z innymi partnerami Google i wieloma zaproszonymi gośćmi.
 2. 2.10 słuchamy ekspertów podczas Marketing Tour w Rzeszowie, ale polecam sprawdzić na stronie projektu daty bo jest duża szansa, że projekt odwiedzi też Twoje miasto.
 3. 11 i 12.10 października jesteśmy na Kongresie Online Marketingu, (Warszawa) gdzie wystąpię z prelekcją na temat Google Ads. To bardzo prestiżowa konferencja, która za każdym razem gromadzi mnóstwo specjalistów ds. marketingu i właścicieli biznesów. W tym roku organizatorzy dobrali świetne grono prelegentów, polecam.
 4. W tym napiętym planie nie wiemy czy wystarczy nam czasu pojawić się na Search Conference 12.10 w Sopocie ale spróbujemy i bardzo gorąco polecamy! To zaprzyjaźniona konferencja SEO/SEM na której możecie spodziewać się skondensowanej dawki wiedzy. Prelegenci to wieloletni specjaliści w swojej tematyce, z kilkoma miałem przyjemność pracować i szczerze polecam ich wysłuchać.
 5. 15-17.10 Google Partners Accelerate w Irlandii w Dublinie to nie tylko konferencja ale również finał najbardziej prestiżowego konkursu EMEA Premier Partner Awards 2018. Jesteśmy finalistami tego konkursu jako jedna z kilku najlepszych agencji w całej Polsce. Dziękujemy!
 6. 23.10 szkolimy z Content Marketingu w Warszawie razem nasz koleniu Content Standard z prelegentami z Content House, Insignia, MyLo i Freshmail.
 7. 27.10 prowadzę w Warszawie wykłady na temat SEO w najlepszej szkole marketingu w Polsce czyli na Marketing Masters. To jedyny pełny kurs marketingu realizowany z taką dozą praktycznych wiadomości i rozmachem. Spotykamy się w Google Campus. To już trzecia edycja kursów, w której bierzemy udział.
 8. 9.11 organizujemy semKRK, oczywiście w Krakowie – chciałbym napisać najlepsze i największe wydarzenie branży ale jest po prostu jedyne i niepowtarzalne. Tylko my łączymy SEO, SEM i Analitykę na jednym spotkaniu, dodając do tej mieszanki atmosferę barcampu.
 9. 12 i 13.11 czas na coś nowego czyli szkolenie SEO w ramach jednego z najbardziej prestiżowych cyklów szkoleniowych w Polsce czyli SEMcamp University w Warszawie. W najbliższych dniach pełna agenda.
 10. W ramach Crash Mondays w Krakowie spotykamy się na warsztatach z Google Ads 20.11, 27.11, 4.12, 11.12 oraz 18.12. W planach pełna certyfikacja uczestnikó, 2 egzaminy – czyli od zera do bohatera 😉 Informacje już wkrótce.
 11. Na koniec Think Digital Academy gdzie już od października do grudnia szkolimy z Google Ads i SEO w 6 miastach Polski.
  Krakow 8.11 SEO
  Warszawa 5.12Google Ads, 13.12 SEO
  Wrocław 6.12 Google Ads,  28.11 SEO
  Kielce – 15.11  SEO
  Rzeszów – 25.09 Google Ads,  13.11 SEO
  Katowice  – 17.10 Google Ads, 12.12 SEO
 12. Update: 14 listopada jesteśmy na Digital Fest z prelekcją!

Zapowiada się pracowity kwartał pełen wiedzy 😉 Wpadniesz „przybić piątkę” ?

Krzysztof Marzec
CEO, Co-Founder. Specjalista SEM, Certyfikowany Trener AdWords oraz Certyfikowany Specjalista AdWords i Analytics. Przygodę z SEO zaczął w 2005 roku. Kieruje DevaGroup, stworzył i był wieloletnim szefem działu SEO Interia.pl. Prowadzi szkolenia i wykłady m.in. w Akademii Google Partners czy na Uniwersytecie Jagiellońskim. W wolnych chwilach.. moment, mam 3-kę małych dzieci, nie mam wolnych chwil. Czemu piszę tę notkę w 3ciej osobie? Ktoś to w ogóle czyta?...

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (12 głosów, średnia: 4,67 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991