AdUpdate #17 – nowości z Google

Krzysztof Dudzik
Krzysztof Dudzik
Archiwum 08.2017
 

Przejrzyj listę najciekawszych zmian w Google z ostatnich tygodni. W nowym cyklu na naszym blogu prezentujemy wyłącznie nowości dotyczące Google. Sprawdź najnowszą część naszego cyklu AdUpdate!

Od teraz można zidentyfikować znaczące zmiany w skuteczności reklamy poprzez porównywanie zakresów dat w Edytorze raportów. Dowiedz się więcej!
Wybór skutecznych stawek i formatów reklam dla remarketingu w sieci reklamowej Google AdWords. Koniecznie przeczytaj!
Droga klienta do zakupu może być długa i kręta oraz przebiegać nie tylko przez różne okresy, ale i urządzenia. Oto zalecenia Google związane z ocenianiem podejścia do atrybucji.
Mechanika reklamy to tylko jeden z elementów układanki. Przy samodzielnym tworzeniu tekstu reklamy trzeba pamiętać o pewnych kwestiach. Sprawdź jak tworzyć skuteczne reklamy tekstowe!
Wyszukiwania lokalne mają coraz większe znaczenie. Upewnij się, że potencjalni klienci na pewno zobaczą Twoją reklamę szukając produktów/usług/atrakcji w swoim najbliższym sąsiedztwie. Sprawdź co radzi Google!
Kolejny wpis z cyklu „Czy masz w swoim targecie …?”, czyli świeże spojrzenie na Millenialsów. Dowiedz się co robią na YouTube i trafiaj do nich bezbłędnie!
Krzysztof Dudzik
Senior SEM Expert. Certyfikowany Specjalista Google Ads i Google Analytics. Na co dzień zajmuje się planowaniem i prowadzeniem działań reklamowych dla dużych, znanych marek. Koordynator programu edukacyjnego stworzonego dla juniorskich stanowisk w DevaGroup. Optymista, który zaraża swoją pozytywną energią każdą osobę w pobliżu. Powierzając mu kampanię możesz być pewien, że dotrzyma wszystkich terminów.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry