Aktualizacja Google Penguin 3

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 10.2012
 

Penguin UpdateW miniony weekend miała miejsce trzecia aktualizacja Pingwina, która objęła 0,3% angielskich wyników. To jedna z trzech aktualizacji obok aktualizacji algorytmu Panda oraz aktualizacji związane z domenami ze słowem kluczowym, która miała została wprowadzona w tym tygodniu. Nastroje w branży nie są zbyt optymistyczne, jednak długo wyczekiwany update Pingwina nie zapowiada rewolucji w SERPach.
Pingwin Update po raz pierwszy został wprowadzony 14 kwietnia 2012 roku i objął 3,1% anglojęzycznych wyników wyszukiwania. Jego druga aktualizacja została uruchomiona 26 maja i dotyczyła 0,3% wyników.

Matt Cutts podał także informacje odnośnie wypływu najnowszej aktualizacji Pingwina na inne języki wyszukiwania. Dla wyników hiszpańskich wyniósł on 0,4%, włoskich 0,3%, a dla francuskich 0,4%.
matt cutts twitter

 

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry