DevaGroup po raz kolejny wyróżniona w AdWorldMasters

Katarzyna Meus
Katarzyna Meus
Archiwum 01.2021
 
DevaGroup po raz kolejny wyróżniona w AdWorldMasters

Nasza agencja po raz drugi z rzędu
zdobywa srebro w prestiżowym konkursie

Z przyjemnością informujemy, że DevaGroup po raz kolejny otrzymuje srebro w prestiżowym konkursie Ad World Masters Agency of the Year 2020.

Aby wziąć udział w konkursie należało stworzyć profil agencji na stronie organizatora konkursu. Naszą stronę znajdziecie tutaj: https://adworldmasters.com/agency/DevaGroup+Certified+SEM+Experts/. Każda z uczestniczących firm musiała odpowiednio uzupełnić swój profil i zebrać recenzje od swoich klientów. Agencje oceniane były według „Agency Score” naliczanego według stopnia uzupełnienia profilu. Istniały 3 kategorie nagród:

Gold dla Agency Scores ≥ 9.2

Silver dla Agency Scores ≥ 8.7

Bronze dla Agency Scores ≥ 8.5.

DevaGroup osiągnęła wynik 9.1, tak więc zabrakło naprawdę niewiele, aby uzyskać nagrodę Gold! Wśród polskich agencji, 2 otrzymały najwyższą nagrodę, 10 (w tym my!) nagrodę Silver i 10 nagrodę Bronze. Gratulujemy Website Style oraz ROXX za otrzymanie pierwszych miejsc, oraz Biuro Podróży Reklamy i Reach a Blogger – nasze wyniki są identyczne!

W konkursie wzięło udział ponad 11 400 agencji z 74 krajów. W tym roku 105 firm otrzymało złotą nagrodę, 1168 srebrną i 902 brązową.

 

Warto zwrócić uwagę, że Polska jest jednym z 10 najczęściej nagradzanych krajów! Widząc jak bardzo rozwija się rodzima branża SEM, bardzo nas to cieszy!

 

Czy wiecie, że średnia wielkość nagradzanych agencji to 37 pracowników i 30 lat na rynku? DevaGroup idealnie wpasowała się w ten trend! 🙂
Jeżeli jesteście zainteresowani podsumowaniem konkursu, znajdziecie go TUTAJ.

 

 

Katarzyna Meus
Były pracownik na stanowisku Marketing Specialist w agencji DevaGroup. Zajmuje się social mediami oraz contentem. Jej grafomańskie oblicze wyszło na jaw już w wieku 10 lat - albo i wcześniej. W wolnych chwilach uczy się języka portugalskiego i podróżuje - obecnie palcem po mapie.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (5 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry