Podsumowanie roku 2022 w DevaGroup

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
Archiwum 01.2023
 
Podsumowanie roku 2022 w DevaGroup

Podsumowanie roku 2022
w DevaGroup

To był intensywny rok, pełen wyzwań i ciekawych projektów. Sprawdź krótkie podsumowanie tego, co udało nam się osiągnąć w 2022 roku!

 

💚 Zorganizowaliśmy 2 edycje semKRK, czyli naszego wyjątkowego barcampu dla miłośników tematyki marketingu w wyszukiwarkach oraz analityki. W tym roku smoka odwiedziło łącznie ponad 1000 osób

 

💚 Kolejny rok z rzędu DevaGroup znalazła się w TOP 3% najlepszych agencji w Polsce, czyli Google Premier Partner! Potwierdza to nasze kompetencje w zakresie Google Ads stale powiększamy liczbę Klientów generując przychody na wysokim poziomie.

 

💚 Jako jedna z 14 firm w Polsce znaleźliśmy się na liście Microsoft Advertising Partner!   

 

💚 Do grona naszych Klientów dołączyło kultowe wydawnictwo branżowe Marketer+! Od lat opublikujemy swoje artykuły na łamach tego magazynu, a teraz możemy pochwalić się współpracą na innych płaszczyznach – dbając o pozycjonowanie i widoczność w sieci.

 

💚 Pewne współprace są inne niż wszystkie. Tak jest w przypadku naszych działań, jakie podejmujemy dla Fundacji Gajusz, która od lat wspiera chore i opuszczone dzieci – bez jej pomocy nie miałyby szansy na miłość i spokój. Wsparcie tej wyjątkowej inicjatywy to dla nas przede wszystkim ogromna satysfakcja, którą niesie za sobą chęć pomocy najbardziej potrzebującym.

By te niesamowite działania mogły trwać i dalej się rozwijać, muszą być widoczne i dostępne dla tych, którzy chcą i mogą wspierać Fundację. Tu zaczyna się nasza kompleksowa praca – dbamy o pozycjonowanie (zaczęliśmy od obszernego audytu) oraz reklamy wspaniałych inicjatyw fundacji na Facebooku i Google.

 

💚 Przeprowadziliśmy 20 webinarów dla 3578 uczestników. To prawie 32 godziny fachowej wiedzy na temat SEO/SEM, marketingu i analityki! Dziękujemy wszystkim partnerom i prelegentom na czynny udział. Kolejne wydarzenie już niebawem! Zapisy tutaj

 

💚 W 2022 ruszył nasz semCAST – podcast o SEM/SEO w którym Krzysztof Marzec oraz goście rozmawiają na tematy związane z szeroko pojętym marketingiem internetowym, a nasi specjaliści przekazują najświeższe newsy ze świata marketingu. Być może już niebawem wrócimy do Was z kolejnymi odcinkami 😉 Słuchajcie nas tutaj!

 

💚 Nasz CEO, Krzysztof Marzec wraz z Tomaszem Trzósło wydali książkę „Marketing internetowy w Google. Pozycjonowanie, Ads & Analytics dla biznesu, e-commerce i marketerów”, w której znajdziecie ogromną dawkę praktycznej wiedzy, a także inspiracji i konkretnych porad. Klikajcie po więcej informacji.

 

💚 W 2022 byliśmy baardzo głodni spotkań (i wiedzy!). Mogliście nas spotkać na wielu prestiżowych konferencjach między innymi: I love marketing, Tigers United 4, Crash Monday, Mobile Tends Conference, Online Marketing Day organizowany przez Semstorm, Digital Marketing Europe Conference, Internet Beta, SEO Poland Conference, Kongres Online Marketing, SEO Mastery Summit, SEO & Content Camp, Rema Days, Brighton SEO, do tego niezliczone gościnne webinary online! Jako Partner Google nie mogło nas zabraknąć na International Growth Summit for Lead Generation oraz CEE Agency Summit 2022 w Atenach. Relację z tego ostatniego wydarzenia znajdziecie tu.  

 

💚 Nasz zespół ciągle się powiększa – do naszego teamu dołączyło 9 osób! W 2022 mieliśmy okazję spotkać się na wyjeździe integracyjnym – pracując na co dzień w trybie zdalnym to dla nas to wyjątkowe wydarzenie i okazja do wielogodzinnych, luźnych rozmów i zabawy. 

 

Dziękujemy Wam za ten rok! 💚

 

 

 

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Absolwentka studiów na kierunku Marketing i nowe media, w branży od 2018 roku. Posiada doświadczenie w pracy in-house, ale to właśnie praca agencyjna jest dla niej najbardziej satysfakcjonująca - multitasking opanowała do perfekcji. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (13 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry