Wyszukiwanie postów na Facebooku będzie łatwiejsze

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 09.2013
 

Facebook ogłosił rozpoczęcie prac nad wdrożeniem wyszukiwania postów i statusów. W lipcu tego roku serwis poinformował o wprowadzeniu nowego sposobu wyszukiwania. Socjogram, czyli polski odpowiednik Graph Search, pozwala na wyszukiwanie znajomych o podobnych zainteresowaniach. Obecnie funkcja jest dostępna tylko dla osób, które korzystają z portalu w języku angielskim (Stany Zjednoczone).

Nowa funkcja będzie umożliwiała szczegółowe wyszukiwanie postów i statusów po wpisaniu słowa kluczowego, określeniu miejsca lub czasu. Dodatkowo Facebook chce ułatwić wyszukiwanie własnych postów, które opublikowaliśmy jakiś czas temu. Obecnie ta funkcja jest bardzo utrudniona, żeby dotrzeć do starych postów na tablicy, musimy przekopać się praktycznie przez wszystkie informacje opublikowane w ciągu całego roku.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry