Facebook podsumowuje rok 2013

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 12.2013
 

Jakie były najpopularniejsze tematy na Facebooku w 2013 r.? O czym najchętniej dyskutowali użytkownicy? Na świecie numerem jeden okazał się „Papież Franciszek”, na drugim miejscu znalazło się słowo „Wybory”, ostatni na podium jest królewski potomek, syn Kate Middleton i księcia Williama.

Wśród dziesięciu najpopularniejszych haseł na świecie znalazły się także: Tajfun Haiyan, Margaret Thatcher, Harlem shake, Mirley Cyrus, Maraton w Bostonie, Toure de France oraz Nelson Mandela.

W Polsce natomiast numerem jeden okazał się Harlem Shake (na świecie miejsce 6). Kolejne miejsce zajmują dyskusje o powodzi w Warszawie, a następne Papież Franciszek. Internautów interesowało także referendum w Warszawie, Papież Benedykt, Miley Cyrus, odświeżenie rządu, Twerk, WOŚP oraz zabawna piosenka „What does the fox say”.

O jakich wydarzeniach użytkownicy Facebooka mówią najchętniej? Na podium znalazły się informacje o dodaniu nowego związku, zaręczyn lub zawarciu ślubu. W drugiej i trzeciej kolejności użytkownicy dzielą się wiadomościami o podróżach i przeprowadzce. Wśród listy najpopularniejszych wydarzeń z życia są również m.in. informacje o założeniu kolczyka czy wyjściu z nałogu.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (1 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry