Facebook w telefonie, telefon w Facebooku

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 07.2012
 

Juz nie wystarcza sam przycisk szybkiego dostępu do Facebooka na klawiaturze telefonu? Możliwe, bo w planach jest przygotowanie urządzenia maksymalnie zintegrowanego z serwisem społecznościowym facebookfonu.

Smartfon ma być wyprodukowany przez firmę HTC i jak najprawdopodobniej się stanie, system oparty będzie o Androida. Oparty, bo zapewne zostanie w nim wiele zmienione, gdyż telefon musi być jak najbardziej przystosowany do swobodnego i intuicyjnego korzystania z serwisu.

Stworzenie telefonu wydaje się być pomysłem raczej średnio trafionym, aczkolwiek 900 milionów użytkowników stanowi naprawdę solidny target, przez który być może urządzenie się przebije. Nie zmienia to faktu, że aby nabyć takie cudo, trzeba być naprawdę solidnie zaangazowanym w działania w serwisie. Być może będzie to urządzenie idealne dla menadżerów stron i dzięki niemu będą mogli zarządzać swoimi profilami z każdego miejsca i o każdej porze. Zobaczymy…

A co Wy sądzicie o facebookfonie? Dzielcie się opiniami w komentarzach.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry