Festiwal SEO 2014 Katowice – zapraszamy!

Krzysztof Marzec
Krzysztof Marzec
Archiwum 04.2014
 

30 maja 2014 roku w Katowicach  odbędzie się kolejna edycja Festiwalu SEO. To doskonała okazja aby spotkać się z branżą, posłuchać ciekawych prelekcji i wypić piwo soczek w dobrym towarzystwie. Festiwal SEO skupia się mocno na tematyce pozycjonowania, bez zbędnego odchodzenia w tematykę PPC.

W tym roku zapraszamy z dodatkowego powodu – mam wielką przyjemność wystąpić jako prelegent i przekazać kilka ciekawostek w tematyce SEO.

Gorąco polecam wydarzenie – będą znani i lubiani pozycjonerzy i nie tylko: Marcin Lejman i Łukasz Rysiak (blog), Maciej Lewiński,  Ewelina Szczecińska (blog),   Bartosz Góralewicz (blog), Konstantin Kanin (blog), Łukasz Rajzer, Łukasz Żelezny, Paweł Rabinek (blog) oraz Przemek Sztal (blog).

Więcej informacji znajdziecie na blogu Artura Strzeleckiego

festiwal_seo_2014_poziom2

 

Autorem logo Festiwalu jest Dawid Tkocz

 

Krzysztof Marzec
CEO, Co-Founder. Specjalista SEM, Certyfikowany Trener Google Ads oraz Certyfikowany Specjalista Ads i Analytics. Przygodę z SEO zaczął w 2005 roku. Kieruje DevaGroup, stworzył i był wieloletnim szefem działu SEO Interia.pl. Prowadzi szkolenia i wykłady m.in. w Akademii Google Partners czy na Uniwersytecie Jagiellońskim. W wolnych chwilach.. moment, mam 3-kę małych dzieci, nie mam wolnych chwil. Czemu piszę tę notkę w 3ciej osobie? Ktoś to w ogóle czyta?...

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry