Jak ulepszyć Majestic ?

Krzysztof Marzec
Krzysztof Marzec
Archiwum 05.2015
 

Dziś nietypowo i mam prośbę o wsparcie do całej branży SEM w Polsce 🙂

29.05 na Festiwalu SEO będziemy gościć ekipę Majestic – pojawi się również Dixon Jones. W Majestic dzieje się ciągle coś nowego np.: wykresy 3D, ale co jakiś czas słyszę o ciekawych pomysłach na wykorzystanie możliwości narzędzia. Padł pomysł aby zebrać te pomysły i poprosić użytkowników Majestic z Polski o informacje, co by chcieli ulepszyć, co by ułatwiło nam prace itp. Majestic ma dużą listę pomysłów do wdrożenia, jednak nasze sugestie pozwolą ją odpowiednio rozplanować czasowo.

Zapraszam do wypełnienia prostego formularza http://goo.gl/W7Nx6A

Najciekawsze odpowiedzi Majestic nagrodzi gadżetami i darmowym planem na miesiąc 😉 Aby załapać się na nagrodę koniecznie trzeba podać e-mail, zostanie wykorzystany raz do wysyłki nagrody-zachęty.

Krzysztof Marzec
CEO, Co-Founder. Specjalista SEM, Certyfikowany Trener Google Ads oraz Certyfikowany Specjalista Ads i Analytics. Przygodę z SEO zaczął w 2005 roku. Kieruje DevaGroup, stworzył i był wieloletnim szefem działu SEO Interia.pl. Prowadzi szkolenia i wykłady m.in. w Akademii Google Partners czy na Uniwersytecie Jagiellońskim. W wolnych chwilach.. moment, mam 3-kę małych dzieci, nie mam wolnych chwil. Czemu piszę tę notkę w 3ciej osobie? Ktoś to w ogóle czyta?...

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry