Jak usunąć album na Facebooku?

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 04.2014
 

Masz kilkanaście niepotrzebnych zdjęć i zastanawiasz się, jak usunąć album na Facebooku? Rozwiązanie jest bardzo proste. Profil na Facebooku możemy dowolnie edytować i nie ma żadnego problemu, aby w każdej chwili usunąć zdjęcie z Facebooka. Dzisiaj podpowiadamy, jak to zrobić.

Odpowiedź na pytanie: „Jak usunąć album na Facebooku?” jest bardzo prosta. Po pierwsze, musimy przejść do katalogu z naszymi zdjęciami. W dziale profil, wybieramy zakładkę Zdjęcia.

Z listy, która wyświetli się po wybraniu tej opcji, wybieramy zakładkę Albumy.

Po przejściu do zakładki Albumy, wybieramy ten album, który chcemy usunąć, klikając na jego główne zdjęcie. Facebook przenosi nas do kolejnej podstrony, na której kierujemy kursor w prawy górny róg. Tutaj znajduje się niewielki kwadracik, jest on umiejscowiony dokładnie obok trzech opcji: Dodaj zdjęcia, Edytuj, Oznacz. Klikamy ten kwadracik, a następnie z rozwijanego menu, wybieramy opcję: Usuń album. Następnie potwierdzamy usunięcie albumu.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (2 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry