Jak usunąć aplikacje z Facebooka?

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 06.2014
 

Facebook umożliwia instalację wielu aplikacji o charakterze rozrywkowym, konkursowym lub pomocniczych w naszych codziennych działaniach. Aplikacja może służyć nam przez dłuższy czas, co jednak, kiedy zdecydowaliśmy o usunięciu zainstalowanej wcześniej aplikacji? W tym tekście znajdziecie odpowiedź na pytanie: jak usunąć aplikacje z Facebooka?

Usuwanie aplikacji Facebook, Facebook usuwanie aplikacji

Należy zalogować się do Facebooka i przejść na swój profil. Po lewej stronie pod zakładkami, w których znajdują się Aktualności, Wiadomości, Wydarzenia i Menedżer reklam, mamy dział Aplikacje. Po najechaniu kursorem myszy na tytuł działu, pojawi się możliwość wybrania opcji Więcej. Klikamy w tę opcję.

Po kliknięciu, wyświetla się lista aplikacji, które zainstalowaliśmy. Klikamy w zębate kółeczko po prawej stronie. Z wyświetlanej listy wybieramy opcję Usuń aplikację.

Następnie potwierdzamy usunięcie aplikacji kliknięciem w przycisk Usuń.

Facebook apk można więc w prosty sposób usunąć i zainstalować ponownie w razie potrzeb.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (3 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry