Kompendium Link Buildingu na blogu SilesiaSEM.pl

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 12.2012

Na blogu SilesiaSEM ukazał się artykuł Link Building – 35 rad jak tworzyć i zdobywać linki, który zaprezentował opinie trzydziestu pięciu osób związanych z branżą SEO na temat pozyskiwania linków. Obszerny artykuł to inicjatywa Artura Strzeleckiego, który poprosił około pięćdziesięciu polskich specjalistów SEO o opinię na temat link buildingu w 2013 roku.

Artykuł składa się z kilkudziesięciu wypowiedzi, z których każda pokazuje inną podejście do zadanego tematu. Niektóre wypowiedzi przybrały formę poradnika z dokładnym wyjaśnieniem techniki pozyskania linku jak na przykład wypowiedź Krzysztofa Bernackiego, inne to luźne refleksje i przemyślenia na zadany temat. Całość stanowi doskonałą odpowiedź, z jakich technik link buildingu warto skorzystać, aby poprawić pozycję witryny w wynikach wyszukiwania. Warto sięgnąć do lektury tego przewodnika o link buildingu.

Wśród opinii znalazła się także wypowiedź Krzysztofa Marca z DevaGroup, który skoncentrował się na zagadnieniu indeksowania pozyskanych linków i zadbania o to, aby nabrały wartości. Krzysztof podkreślił, że bardzo ważne jest wychodzenie poza schematy linkowania.

Podsumowaniem artykułu „Link Building 35 rad jak tworzyć i zdobywać linki” może być hasło „w grupie siła!”, bowiem faktem jest, że nikt w pojedynkę nie byłby w stanie napisać artykułu o tak wielu metodach pozyskiwania linków. Dzięki tej inicjatywie mamy okazję wzbogacić nasz link building o kilka wartościowych metod.

Marta Nasiadka
Senior SEM Specialist. Certyfikowana Specjalistka AdWords i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991