Kompendium Link Buildingu na blogu SilesiaSEM.pl

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 12.2012
 

Na blogu SilesiaSEM ukazał się artykuł Link Building – 35 rad jak tworzyć i zdobywać linki, który zaprezentował opinie trzydziestu pięciu osób związanych z branżą SEO na temat pozyskiwania linków. Obszerny artykuł to inicjatywa Artura Strzeleckiego, który poprosił około pięćdziesięciu polskich specjalistów SEO o opinię na temat link buildingu w 2013 roku.

Artykuł składa się z kilkudziesięciu wypowiedzi, z których każda pokazuje inną podejście do zadanego tematu. Niektóre wypowiedzi przybrały formę poradnika z dokładnym wyjaśnieniem techniki pozyskania linku jak na przykład wypowiedź Krzysztofa Bernackiego, inne to luźne refleksje i przemyślenia na zadany temat. Całość stanowi doskonałą odpowiedź, z jakich technik link buildingu warto skorzystać, aby poprawić pozycję witryny w wynikach wyszukiwania. Warto sięgnąć do lektury tego przewodnika o link buildingu.

Wśród opinii znalazła się także wypowiedź Krzysztofa Marca z DevaGroup, który skoncentrował się na zagadnieniu indeksowania pozyskanych linków i zadbania o to, aby nabrały wartości. Krzysztof podkreślił, że bardzo ważne jest wychodzenie poza schematy linkowania.

Podsumowaniem artykułu „Link Building 35 rad jak tworzyć i zdobywać linki” może być hasło „w grupie siła!”, bowiem faktem jest, że nikt w pojedynkę nie byłby w stanie napisać artykułu o tak wielu metodach pozyskiwania linków. Dzięki tej inicjatywie mamy okazję wzbogacić nasz link building o kilka wartościowych metod.

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry