Konferencja Analyze IT w Rzeszowie

Marcin Matras
Marcin Matras
Archiwum 02.2017

duzy_szablon analyze

Zwieńczeniem zeszłego tygodnia pracy była piątkowa (17/02) konferencja w Rzeszowie – Analyze IT. Została zorganizowana przez lokalną, prężnie działającą grupę GDG Rzeszów. Nie mogło nas na niej zabraknąć. W programie było aż 6 prelekcji. Tematyka konferencji nie była stricte marketingowa, cześć zaproszonych mówiła o Firebase i analityce aplikacji czyli o tym, co interesuje developerów.

Na konferencji można było posłuchać o analityce w social mediach, analityce webowej i o kluczowej roli analityki w optymalizacji UX. Jak zwykle, szalenie ciekawie poprowadzona prelekcja Piotrka Rudnickiego pokazała, że w przypadku Google Analytics głównym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia i nie powinniśmy się bać eksperymentować, a czas spędzony na stronie i liczba konwersji to dopiero początek, a nie koniec metryk. Bardzo ciekawą prezentacje zaserwował nam również Mikołaj Winkiel z Brand24. Pokazał jak wygląda przykładowa analiza rynku z wykorzystaniem ich narzędzia, wytłumaczył, co stanowi o sile hasztagów i jak powinny z nich korzystać marki, a nawet jak szybko znaleźć najbardziej dopasowanego do nas influensera!

Mimo, że konferencja nie była adresowana tylko do nas – marketerów, to świetnie spędziliśmy czas mogąc wysłuchać wszystkich prelekcji. Mam nadzieję, że jeszcze tam wrócimy na kolejne wydarzenie zorganizowane przez ludzi z GDG Rzeszów.

Marcin Matras
SEM Specialist. Certyfikowany Specjalista Google AdWords i Google Analytics. W DevaGroup zajmuje się prowadzeniem kampani AdWords. Nad litery zdecydowanie woli cyfry, dlatego w artykułach znajdziesz tylko konkret.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (1 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991