Krzysztof Marzec sędzią na European Search Awards 2019!

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 01.2019
 
Krzysztof Marzec sędzią na European Search Awards 2019!

Krzysztof Marzec
sędzią na European Search Awards 2019!

W tym roku po raz ósmy zostaną przyznane prestiżowe nagrody dla branży marketingu internetowego European Search Awards. Najskuteczniejsze kampanie SEO, PPC, Digital i Content Marketingu zostaną nagrodzone aż w 35 kategoriach m.in. najlepsza kampania mobilna, najlepsza mała agencja PPC czy osobowość roku w branży marketingu w wyszukiwarkach. Poniżej krótkie kalendarium z uwzględnieniem, do kiedy przyjmowane są zgłoszenia konkursowe:

  • 1 marca – deadline zgłoszeń do konkursu
  • 4 kwietnia – obrady jury
  • 5 kwietnia – ogłoszenie shortlisty
  • 20 czerwca – ogłoszenie wygranych i rozdanie nagród

Jesteśmy bardzo dumni i ogromnie miło na poinformować, że w prestiżowym gronie jury European Search Awards kolejny raz zasiądzie Krzysztof Marzec, nasz CEO! Pełna lista osób zasiadających w jury dostępna tutaj. W tym roku spotykamy się w Budapeszcie już 20 czerwca 2019!

Formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.

 

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (14 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry