Małe zestawienie dobrych katalogów

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 01.2013
 

Dobrych katalogów nigdy za wiele, dlatego warto spojrzeć na aktualną listę wartościowych katalogów, które przygotowało Fancy Factory. Zawiera ona ranking dobrych katalogów. Większość katalogów to dobrze wszystkim znane duże, płatne katalogi, jednak znajdziemy także kilka mniej znanych stron, gdzie warto zamieścić swoje linki.

W rankingu przyjęto następujące atrybuty katalogów: Page Rank, Index Pages, Trust Flow (wskaźnik z MajesticSEO), wiek domeny, BL, średnią  liczbę External Links dla podstrony wpisu, Alexa Rank, a także średnią głębokość wpisu. Na ich podstawie skonstruowano punktację, która determinowała pozycję katalogów w zestawieniu. Na pierwszym miejscu znalazł się katalog Onetu, a zaraz po nich katalog Wirtualnej Polski oraz katalog Gwiazdor.

Lista katalogów

fancyfactory - lista katalogów

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry