Nieciekawy błąd aplikacji

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 05.2010
 

Czy chciałbyś zobaczyć Twój profil tak, jak widzi go Twój znajomy? Takie funkcje już istnieją i znajdują się w „Konto”->”Ustawienia prywatności”->”Informacje profile”. Nie byłoby nic dziwnego gdyby nie fakt, że właśnie na stronie „Informacje profilowe” możesz podglądać nie tylko widok swojego profilu, ale również rozmowy swoich przyjaciół czy też ich wiadomości.

Do tego dodawać / ignorować nowych przyjaciół, co w rękach złych ludzi mogłoby przynieść czasami bardzo negatywne skutki. Dlatego też Facebook w godzinach popołudniowych wyłączył w całym serwisie chat. Można to było zauważyć, ponieważ czat wyłączony (czy też niedziałający) jest oznaczony czarnym wykrzyknikiem. Jednak teraz jest już wszystko naprawione i działa poprawnie, czego stwierdzić w 100% nie możemy. Poniżej krótki filmików na którym uwieczniona jest dziura w Facebooku.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry