Roiexperts łączy siły z DevaGroup

Krzysztof Marzec
Krzysztof Marzec
Archiwum 09.2018
 
Roiexperts łączy siły z DevaGroup

Roiexperts łączy siły
z DevaGroup

Jest nam niezwykle miło ogłosić, że od pierwszego października łączymy siły z ROIExperts. To wielkie wydarzenie oznacza dla nas, że bardzo ambitny i dynamiczny wzrost jaki notujemy od kilku lat (mamy już 21 osób w zespole) – jeszcze bardziej przyspieszy.

ROIExperts to Krakowska agencja SEM z klientami z całej Polski, powstała w 2013 roku jako kontynuacja freelancerskiej działalności – semkonsultant.pl  i od tej pory może pochwalić się ponad 200 klientami dla których przeprowadziła kampanie Google Ads i działania SEOW gronie klientów znajdują się takie marki jak Polska Akcja Humanitarna, Wydawnictwo Cztery Głowy prowadzące sklep Fiszki.pl, firma Modlinbus czy startupy takie jak Eat Polska czy Freshoffice. Połowę portfolio ROIExperts stanowią małe i średnie sklepy internetowe. Agencja nie tylko obsługuję klientów, ale tak jak my tworzy branżę SEM od podstaw: prowadzący agencję Tomasz Trzósło brał udział w największym szkoleniowym projekcie Google: Akademia Google Partners jako Certyfikowany Trener Google AdWords i dzielił się swoją wiedzą na branżowych konferencjach np.: semKRK.

Ta współpraca nie bierze się z powietrza – z Tomkiem znamy się od lat, mieliśmy przyjemność kończyć ten sam kierunek studiów, pracować razem w DevaGroup, wykładać na UJ w Krakowie, ale przede wszystkim napisać książkę AdWords i Analytics, którą wydał PWN. To kompendium wiedzy do najważniejszych branżowych egzaminów Google było doskonałym testem wiedzy, a bardzo pozytywny odbiór branży potwierdził, że wykonanie i pomysł był strzałem w dziesiątkę. Teraz łączymy siły aby lepiej wykorzystać możliwości jakie niesie jeden większy zespół specjalistów oraz aby zdobyć czas operacyjny na dodatkowe ciekawe projekty.

Dla klientów RoiExperts dołączenie do DevaGroup oznacza dalszy rozwój poziomu obsługi: jesteśmy Partnerem Premium Google, zapraszanym na najlepsze szkolenia i konferencje tematyczne, nominowanym do finału Premier Partner Awards – najbardziej prestiżowych nagród w branży. Chętnie dzielimy się wiedzą – zarówno w szkoleniach otwartych jak i tych w Akademii Google Partners ( jako wieloletni Certyfikowany Trener Google AdWords) oraz licznych warsztatach i wystąpieniach konferencyjnych (byliśmy na Mobile Trends 13-14.09, a wkrótce występujemy na Kongresie Online Marketing 11.10). Jesteśmy również organizatorem największej konferencji branżowej w Krakowie – semKRK. Nasze konta Google Ads są audytowane przez Google, a udział w programach akceleracyjnych zapewnia nam dostęp do najnowszych zmian w systemie Ads. Jednym słowem chcemy oferować najwyższą jakość przy zachowaniu dobrze znanych krakowskich cen. Nasz zakres obsługi obejmuje również zaawansowane działania w SEO (jako jedna z wiodących agencji w całej Polsce), analitykę oraz reklamy Facebook Ads i kampanie wideo oraz wsparcie webmasterskie. Pozwala to świadczyć kompleksowe usługi i spójnie rozwijać marketing naszych klientów.

Dla klientów DevaGroup to również zysk. Do naszego zespołu dołącza Agnieszka,  specjalistka Google Ads oraz Tomasz Trzósło jako Sales and Google Ads Manager. Już teraz na bazie wymienionej wiedzy uruchomiliśmy projekty ulepszenia raportowania oraz będziemy w stanie oferować jeszcze lepsze narzędzia analityczne. Doświadczenie RoiExperts w zakresie obsługi i komunikacji z klientami będzie cennym dodatkiem do naszego warsztatu. To niepowtarzalna okazja aby od środka poznać inny sposób na zadowolonych klientów i łącząc to z naszymi metodami osiągnąć coś wyjątkowego.

To nie koniec zmian w DevaGroup, od 1 listopada dołącza do nas nowa Marketing Manager, a do końca roku planujemy zmienić lokalizację na nowoczesne biuro w centrum Krakowa.

Dziękujemy za zaufanie obecnych klientów i bardzo gorąco witamy nowych w DevaGroup!

Krzysztof Marzec
CEO, Co-Founder. Specjalista SEM, Certyfikowany Trener Google Ads oraz Certyfikowany Specjalista Ads i Analytics. Przygodę z SEO zaczął w 2005 roku. Kieruje DevaGroup, stworzył i był wieloletnim szefem działu SEO Interia.pl. Prowadzi szkolenia i wykłady m.in. w Akademii Google Partners czy na Uniwersytecie Jagiellońskim. W wolnych chwilach.. moment, mam 3-kę małych dzieci, nie mam wolnych chwil. Czemu piszę tę notkę w 3ciej osobie? Ktoś to w ogóle czyta?...

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (9 głosów, średnia: 4,89 / 5)
Loading...
Przewiń do góry