SEMówka #10 – czyli co przegapiłeś w tym tygodniu ;)

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 03.2016
 

Zapraszamy do sprawdzenia naszej subiektywnej listy najlepszych artykułów o tematyce SEM z ostatnich tygodni. SEMówka prasówka, która w każdy wtorek zbiera dobre artykuły w jednym miejscu, większość z anglojęzycznych źródeł.

Customer Match już bez tajemnic. W artykule przeczytasz, jak zadbać o bezpieczeństwo danych i aktualność bazy mailingowej. Dowiesz się, czy adresy z innych domen niż Gmail.com możesz wykorzystać w kampanii oraz ile e-maili powinno znajdować w pliku.
Wersje robocze oraz testowanie zmian i strategii w kampaniach za pomocą Eksperymentów to nowe funkcje dostępne na kontach AdWords.
Sprawdź siedem wskazówek jak poprawić kampanię Gmail, aby obniżyć koszt przejścia na stronę, a w konsekwencji koszt leada.
Stwórz Kolumnę niestandardową w AdWords, aby sprawdzić jak najnowsze zmiany w SERPach wpłynęły na twoją kampanię.
Jak za pomocą Analytics sprawdzić wpływ wyświetlenia reklam wideo oraz banerów na liczbę konwersji? Sięgnij po tekst na blogu CPC Strategy.
Dostępna jest wersja 11.3 Edytora. A w niej kampanie wideo TrueView i rozszerzenia objaśnień. Nowy Edytor obsługuje także reklamy w HTML5.

Przydało się? Bądź łaskawcom i daj żebro-share lub Google +1.

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry