SemKRK #6 BIG – podsumowanie spotkania

Krzysztof Marzec
Krzysztof Marzec
Archiwum 06.2017
 

14 czerwca w krakowskiej Starej Zajezdni na Kazimierzu odbyła się 6 i największa do tej pory edycja spotkania semKRK. Po raz kolejny specjaliści SEO i SEM mogli pogłębić swoją wiedzę, dzięki prelekcjom najlepszych specjalistów z branży. W trakcie semKRK można było wysłuchać aż 12 wyjątkowych prelegentów w 13 prelekcjach oraz poczuć niepowtarzalny barcampowy klimat.

Z całą pewnością możemy uznać, że impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem publiczności, która wypełniła salę Starej Zajezdni po brzegi. Obecnych było 325 osób. semKRK było świetną okazją do rozmów na branżowe tematy oraz zrelaksowania się przy dobrym trunku przed długi weekendem. Każdy uczestnik mógł zadać pytanie mówcom, a także wygrać nagrodę za najciekawsze pytanie.

Dla tych, którzy chcą przypomnieć sobie klimat naszego spotkania, zebraliśmy w jednym miejscu większość podsumowań oraz prezentacje. Nagranie dostępne jest u naszego partnera pod adresem video.sprawnymarketing.pl

Prezentacje, które zostały wygłoszone podczas semKRK #6:

Jaką muzykę grają SWLe ? Case study Tuba.FM – Paweł Gontarek

Optymalizacja CMS Joomla! pod Google – to proste – Tomasz Jeska

SEMkrk Big – Google+Facebook – Łukasz Chwiszczuk

Przyszłość, która nadejdzie jutro – Damian Sałkowski

Ło Panie! Kto to Panu tak spier@#$?! – Karol Dziedzic

Obcokrajowcy o polskich miastach – Case Study SEMKRK

Data-Driven Car Selling Campaign. Sukces kampanii personalizacyjnej dla marki Mitsubishi – Szymon Bukowicz

Dziękujemy prelegentom za ogromną porcję wiedzy oraz widowni za to, że byliście z nami podczas wyjątkowej szóstej edycji.  Do zobaczenia na kolejnej edycji!

Krzysztof Marzec
CEO, Co-Founder. Specjalista SEM, Certyfikowany Trener Google Ads oraz Certyfikowany Specjalista Ads i Analytics. Przygodę z SEO zaczął w 2005 roku. Kieruje DevaGroup, stworzył i był wieloletnim szefem działu SEO Interia.pl. Prowadzi szkolenia i wykłady m.in. w Akademii Google Partners czy na Uniwersytecie Jagiellońskim. W wolnych chwilach.. moment, mam 3-kę małych dzieci, nie mam wolnych chwil. Czemu piszę tę notkę w 3ciej osobie? Ktoś to w ogóle czyta?...

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (6 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry