SEMówka #16 – czyli co mogłeś przeoczyć w tym tygodniu

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 04.2016
 

Zapraszamy do sprawdzenia naszej subiektywnej listy najlepszych artykułów o tematyce SEM z ostatnich tygodni. SEMówka prasówka, która w każdy wtorek zbiera dobre artykuły w jednym miejscu, większość z anglojęzycznych źródeł.
nature-grass-green-book-large

Artykuł podsuwa gotowe rozwiązanie jak uporządkować nazewnictwo tagów, reguł i makr w GTMie.
Kilka skryptów, od których warto rozpocząć automazycję pracy nad kampaniami w AdWords.
Wiosna w pełni, a Google testuje zielone elementy w reklamach AdWords w wyszukiwarce. „Zielony” test objął aż 5% reklam na całym świecie.
Kurs Google Tag Manager Fundamentals w Akademii Analytics dostępny w języku polskim i 13 innych językach. Poznanie możliwości Google Tag Managera staje się jeszcze łatwiejsze!
Google zadbało o integrację AdWords i Analytics. W GA skorzystamy z łatwego dostępu do kampanii AdWords, a także sprawdzimy skuteczność sitelinków w dedykowanym raporcie.
Active User Targeting for Games to funkcja, która pozwala dotrzeć z reklamami promującymi aplikację do aktywnych użytkowników, którzy grali minimum 30 minut w ciągu ostatnich 30 dniach.

Przydało się? Zostaw komentarz pod artykułem.

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry