SEMówka #2.36 – czyli co warto przeczytać

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 10.2017
 
SEMówka #2.36 – czyli co warto przeczytać

SEMówka #2.36
czyli co warto przeczytać

Zachęcamy do sprawdzenia naszej listy najlepszych artykułów o tematyce SEM, SEO i Facebook z ostatnich tygodni. SEMówka to seria artykułów, która zbiera dobre artykuły w jednym miejscu, większość z anglojęzycznych źródeł.

01

Przygotuj kampanię reklamową do najgorętszych dni w roku – Cyber Monday i Black Friday (24 listopada). Kilka prostych wskazówek, które sprawią, że odniesiesz sukces sprzedażowy w tych dniach.

02

Kampania Google będzie mogła wydać kwotę dwa razy wyższą niż ustalony budżet dzienny. W dniach z dużym ruchem możemy zapłacić nawet 100% więcej, ale wydatki nie przekroczą miesięcznego limitu obciążeń. Dowiedź się więcej. Sięgnij także do artykułu Justyny Bolisęgi na naszym blogu.

04

Przewodnik KlientBoost po dopasowaniach kluczowych.

05

Artykuł przystępnie opisuje jak pracować nad słowa kluczowymi, pozyskiwać nowe oraz optymalizować problematyczne słowa kluczowe z wysokim CTRem i niskim CRem.

06

Nie zapomnij o opracowaniu strategii, przygotowując kampanię promującą aplikację mobilną!

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry