SEMówka #20 – czyli co warto przeczytać

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 05.2016
 

Zapraszamy do sprawdzenia naszej subiektywnej listy najlepszych artykułów o tematyce SEM z ostatnich tygodni. SEMówka prasówka, która w każdy wtorek zbiera dobre artykuły w jednym miejscu, większość z anglojęzycznych źródeł.

duzy_szablon v4 piksele ze strony

Google wprowadza zakaz promowania chwilówek z terminem spłaty krótszym niż 60 dni. Już od 16 lipca. Kto straci, a kto zyska?
Kolejna dobra zmiana w AdWords. Data Driven Attribution to szósty model atrybucji już wkrótce dostępny na wszystkich kontach AdWords. Poznaj dziesięć faktów o tym modelu atrybucji.
Zaczynasz swoją przygodę z AdWords i nie wiesz jak ustalać stawki? Instrukcja jak biddować i nie zwariować. Nie tylko dla miłośników matematyki.
Dłuższe Title i Description w wynikach organicznych. Już dziś wykorzystaj tę wiedzę i wyróżnij się w SERPach!
Twój CROk w stronę wysokich CRów. Sto złotych myśli, porad i wskazówek od specjlistów optymalizacji konwersji (ang. CRO experts).
Ciekawy artykuł na temat wykorzystania sezonowości w kampanii AdWords na blogu PPC Hero.

Zapraszamy do cotygodniowej lektury naszej SEMówki i pozostałych naszych artykułów.

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry