Semówka 21.08 – czyli co warto przeczytać

Ewelina Ibek
Ewelina Ibek
Archiwum 02.2021
 
Semówka 21.08 – czyli co warto przeczytać

Semówka 21.08
– czyli co warto przeczytać

01

Marta (nasza Head of SEM) i Karolina (nasza SEM Specialist) podpowiadają jak unikać najczęstszych błędów w kampaniach remarketingowych:

02

Nasz CEO, Krzysztof Marzec wypowiedział się w bardzo ciekawym raporcie o liderach branży e-commerce. Jesteście ciekawi, które e-sklepy poradziły sobie najlepiej w szalonym 2020 roku?

03

Algorytm Panda, który kilka dni temu świętował swoje 10 urodziny, niestrudzenie walczy ze słabymi i spamowymi treściami. Od tego algorytmu Google wszystko się zaczęło….

04

W dzisiejszych czasach elementy graficzne są ważniejsze dla Klientów niż słowa kluczowe czy filtry. Sprawdź, czy Twój e-commerce jest gotowy na nowe wymagania Konsumentów:

05

Czy działania SEO są dla każdej firmy? O podstawach pozycjonowania przeczytacie w artykule:

06

Jeśli szukaliście treściwej i konkretnej checklisty, która pomogłaby Wam w optymalizacji strony, to mamy dla Was idealny poradnik:

Ewelina Ibek
Były pracownik na stanowisku Content & Marketing Manager. Polonistka, entuzjastka marketingu internetowego. Najlepiej czuje się na eventach, które sama zorganizowała. Gdy nie zajmuje się konferencjami i contentem, pije dużo kawy (czarnej), czyta jeszcze więcej książek (tych dobrych) i chodzi na spacery ze swoim Pieskiem (marki Akita). Uwielbia słuchać podcastów, głównie tych marketingowych…więc jeden taki semCAST też zrobiła.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (7 głosów, średnia: 4,43 / 5)
Loading...
Przewiń do góry