Semówka 21.09 – czyli co warto przeczytać

Ewelina Ibek
Ewelina Ibek
Archiwum 03.2021
 
Semówka 21.09 – czyli co warto przeczytać

Semówka 21.09
– czyli co warto przeczytać

01

Jak poinformować wirtualnych Klientów, że właśnie nasz sklep debiutuje w sieci? Garść praktycznych porad od Doroty, naszej Senior SEM Specialist, znajdziecie w wywiadzie:

02

Świat rzucił się w wir wydarzeń online (sami coś o tym doskonale wiemy). Przed jakimi wyzwaniami stoi teraz branża szkoleniowa i marketingowa? Przeczytacie o tym w raporcie:

03

Po opis zmian, jakie zaszły w procesie projektowania UX oraz porady, jak wspomniany proces usprawnić i przyspieszyć, zapraszamy do artykułu:

04

Czy zmiany w przestrzeni cyfrowej skutecznie doprowadzą do zaniku słowa pisanego? Zapraszamy do lektury artykułu o zalewie internetu treściami audio i wideo oraz o skutkach tego trendu

05

Jak nie marnować budżetów marketingowych i skutecznie zarządzać wydatkami? Wśród porad m.in. o tym, by większy nacisk położyć na analitykę i pomiar działań:

06

Jeśli szukacie wskazówek, na czym szczególnie się skupić w trakcie migracji sklepu internetowego na nowy silnik, to mamy dla Was krótką i treściwą checklistę:

Ewelina Ibek
Były pracownik na stanowisku Content & Marketing Manager. Polonistka, entuzjastka marketingu internetowego. Najlepiej czuje się na eventach, które sama zorganizowała. Gdy nie zajmuje się konferencjami i contentem, pije dużo kawy (czarnej), czyta jeszcze więcej książek (tych dobrych) i chodzi na spacery ze swoim Pieskiem (marki Akita). Uwielbia słuchać podcastów, głównie tych marketingowych…więc jeden taki semCAST też zrobiła.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (8 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry