Semówka 23.33 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
Archiwum 08.2023
 
Semówka 23.33 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.33
– czyli co warto przeczytać

01

Jak w praktyce zastosować nowy system od Google? Krzysztof Marzec oraz Bartłomiej Firmanty z DevaGroup przygotowali dla Was 5 praktycznych zastosowań GA4, które przydadzą się w codziennej pracy – całość na str. 60!

02

Jak wyglądał pierwszy kwartał 2023 roku pod względem wydatków na reklamę online? Sprawdź najczęściej wykorzystywane kanały dotarcia i rodzaje reklam.

03

Zmiany na TikToku – od teraz użytkownicy muszą oznaczać treści wygenerowane przez sztuczną inteligencję, w przeciwnym razie materiały mogą zostać usunięte.

04

Tworzenie skutecznych promptów dla ChatGPT może być jeszcze prostsze! Sprawdź, jak uzyskać lepsze i dokładniejsze teksty wygenerowane przez sztuczną inteligencję.

05

Zbliża się koniec reklam Google Discovery – zastąpią je kampanie Demand Gen – już w październiku Google udostępni wszystkim reklamodawcom kampanie oparte na sztucznej inteligencji.

06

Instagram testuje nowy format reklam dla wielu reklamodawców, który pogrupuje powiązane marki, a następnie wyświetli ich reklamy pomiędzy Reelsami.

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Entuzjastka wykorzystywania nieszablonowych rozwiązań w Social Mediach. Twórca treści, wróg źle postawionych przecinków. Baczny obserwator, który lubi analizować zachowania konsumentów.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (9 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry