Semówka 23.04 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
Archiwum 01.2023
 
Semówka 23.04 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.04
– czyli co warto przeczytać

01

Urządzenia mobilne odgrywają coraz większą rolę w marketingu i komunikacji. CEO DevaGroup – Krzysztof Marzec mówi o tym, jak tworzyć angażujące doświadczenia dla użytkowników.

02

Które kampanie reklamowe i społeczne w 2022 roku wywarły na Tobie największe wrażenie? Sprawdź opinie ekspertów, w tym CEO DevaGroup – Krzysztofa Marca.

03

Dowiedz się na czym polega i jakie nowe możliwości daje marketerom usługa Business Connect od Apple.

04

Sprawdź 10 narzędzi, które znacznie ułatwią Ci analizę konkurencji pod kątem SEO. W artykule znajdziesz zarówno płatne jak i darmowe rozwiązania.

05

Poznaj nowe funkcje, które mają pomóc użytkownikom Instagrama skupić się na swoim samopoczuciu, bezpieczeństwu i budowaniu zdrowych nawyków w mediach społecznościowych.

06

Zadbaj o swoją stronę internetową – poznaj zagrożenia i najpopularniejsze wtyczki zwiększające bezpieczeństwo WordPress.

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Absolwentka studiów na kierunku Marketing i nowe media, w branży od 2018 roku. Posiada doświadczenie w pracy in-house, ale to właśnie praca agencyjna jest dla niej najbardziej satysfakcjonująca - multitasking opanowała do perfekcji. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (5 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry