Semówka 3.83 – czyli, co warto przeczytać

Kamil Leśniak
Kamil Leśniak
Archiwum 05.2020
 
Semówka 3.83 – czyli, co warto przeczytać

Semówka 3.83 –
czyli, co warto przeczytać

01

Jeśli pomyślimy o małych firmach i o koronawirusie, maluje się nam przed oczami wizja bankructwa. Nie do końca tak jest i nie do końca tak być powinno. Sprawdźcie artykuł, który przedstawia najnowsze strategie marketingowe w czasie COVID-19, jak i te, które warto wdrożyć po epidemii! Walczcie o swój biznes!

02

Zastanawiacie się, jakie są skutki zmiany strategii i otworzenia się na działania SEO? Wzrosty! Tylko co w momencie, kiedy teksty, które piszemy przestają być kreatywne? Sprawdźcie 6 wskazówek z tekstu – naprawdę warto!

03

Jak poprawnie dobierać i stosować słowa wykluczające w kampaniach Google Ads? Dowiecie się tego z artykułu!

04

Przedstawiamy majowy zbiór ciekawostek na tematy związane z SEO.

05

Nasze zachowania przez koronawirusa zmieniają się drastycznie. Stajemy się coraz bardziej online, a głównym zadaniem marek staje się to, jak wyprzedzić nową rzeczywistość i jak dać klientom to, czego potrzebuję w tej chwili. Eksperci przewidują ożywienie w kwestii zakupów online!

06

Twitter zapowiedział nowe metody walki z fake newsami na temat Covid-19. Tweety zawierające dezinformacje powiązane z pandemią otrzymają wyraźne oznaczenia z odsyłaczami do wiarygodnych źródeł na temat koronawirusa.

Kamil Leśniak
Event & Marketing Manager. Zajmuje się marketingiem internetowym oraz contentem. Lubi wyzwania i pasjonuje się organizacją eventów. Prywatnie kolekcjoner autografów znanych osób.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (2 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry