Semówka 4.06 – czyli co warto przeczytać

Ewelina Ibek
Ewelina Ibek
Archiwum 10.2020
 
Semówka 4.06  – czyli co warto przeczytać

Semówka 4.06
– czyli co warto przeczytać

01

Google rozpieszcza marketingowców i wprowadza wiele nowości! Jak się w nich nie pogubić? Co jest i zawsze było najważniejsze w prowadzeniu skutecznych kampanii?

02

Jak zmieniły się zachowania konsumenckie? Jakie nowe trendy w wyszukiwaniach zaobserwowano podczas lockdownu i które z nich zostaną na dłużej? Odpowiedź znajdziecie tutaj:

03

“Marketingowcy, którzy nie korzystają z narzędzi do automatyzacji, kierują się podejściem sprzed ponad 20 lat”. Zgadzacie się z autorem artykułu?

04

Czym jest i jak powinien być wykonany profesjonalny audyt SEO? Instrukcję jak przeprowadzić go krok po kroku znajdziecie tutaj:

05

Najwyższy czas by przemyśleć strategię SEO! Sprawdźcie jakie zmiany warto wprowadzić:

06

Jak Google Trends może pomóc przy tworzeniu contentu na Youtube? Garść przydatnych porad znajdziecie w artykule:

Ewelina Ibek
Były pracownik na stanowisku Content & Marketing Manager. Polonistka, entuzjastka marketingu internetowego. Najlepiej czuje się na eventach, które sama zorganizowała. Gdy nie zajmuje się konferencjami i contentem, pije dużo kawy (czarnej), czyta jeszcze więcej książek (tych dobrych) i chodzi na spacery ze swoim Pieskiem (marki Akita). Uwielbia słuchać podcastów, głównie tych marketingowych…więc jeden taki semCAST też zrobiła.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (6 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry