SeoStories – podsumowanie tygodnia

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 11.2012
 

Zachęcamy do przeczytania naszej cotygodniowej listy najciekawszych artykułów z SEM-owego świata.

 

 

 

 

 

 

Wystarczy kilka drobnych zmian na stronie, aby wyświetlane na niej zdjęcia pojawiały się w wynikach wyszukiwania i generowały więcej wejść na stronę. Trochę więcej o mierzeniu liczby wizyt pochodzących z grafiki na blogu Blue Rank.
 
 
O tym jak pozbyć się podstawowych błędów na stronie internetowej – na przykład zduplikowanych treści czy wygasłych podstrony – przy okazji audytu linków. Na dokładkę jeszcze więcej o walce z duplicate content.
 
 
Prezentacja Randa Fishkina na temat przyszłości SEO. Wiele ciekawych porad podanych w przystępnej formie. Dla tych, którzy nie mają czasu czytać artykułów.
 
 
 
Efekt śnieżnej kuli na portalu Pinterest opisany w ciekawym case study i kilka pomysłów dla firm, które prowadzą działania marketingowe na Pintreście.
 
 
 
Cezzy przetestował nowy wygląd wyników wyszukiwania i podzielił się wrażeniami na swoim blogu.
 
 
 
Instagram, Pinterest, Foursquare… nowości ze świata social mediów na świetnym blogu Social Media Examiner.
 
 
 
O mikrokonwersjach, które warto śledzić i optymalizować w celu podniesienia konwersji napisała Marta Zastrożna na blogu Seoportal.pl.

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (2 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry