Wirtualne albumy w Google+

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 05.2014

Powroty z wakacji są najmniej lubianą częścią urlopu. Jedyne, co może nieco poprawić nam humor to wspomnienia zachowane w postaci zdjęć. Google+ idzie tą drogą i wprowadza kolejne zmiany, które mają przyciągnąć większą liczbę użytkowników. W tym tygodniu została uruchomiona funkcja wirtualnych albumów.

Jeszcze całkiem niedawno Facebook z okazji swojego 10-lecia przygotował dla użytkowników możliwość utworzenia filmów z opublikowanych w profilu zdjęć. Ogromna popularność jubileuszowych filmów Facebooka pokazuje, jak bardzo takie funkcje podobają się internautom. Google zapewne liczy na to, że swoją usługą wywoła podobne poruszenie.

Do wyboru mamy dwie opcje: Historie w Google+ i Filmy w Google+, dzięki tym pierwszym możemy utworzyć wirtualny album z wybranym zdjęciem „okładkowym”, a następnie dodać pozostałe fotografie oraz ich opisy.

wirtualne-albumy-w-google

Zdjęcia publikowane są w atrakcyjnej, wizualnej formie, dzięki czemu idealnie nadają się do dalszego przesłania np. swoim rodzicom lub przyjaciołom. To ciekawa pamiątka, która zgodnie z założeniami twórców, umożliwia wirtualne dzielenie się wspomnieniami.

albumy-google-plus
Filmy w Google+ mogą zostać automatycznie przygotowane z naszych nagrań lub dodanych zdjęć. Możemy uzupełniać je o wybrane efekty – muzykę lub inne elementy. Obie funkcje dostępne są na Androidzie, iOS i komputerach stacjonarnych.

 

Justyna Mądro
Od 3 lat pracuje na stanowisku specjalisty ds. social marketingu w agencji interaktywnej Deva Group. Interesuje się działaniami SEM.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads
(AdWords), aby otrzymać

600zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991