Zbliża się termin zgłoszeń na semKRK awards!

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 06.2019
 
Zbliża się termin zgłoszeń na semKRK awards!

Zgłoś swoje case study
i wygraj nagrodę semKRK awards!

W trakcie semKRK #12 BIG rozdamy semKRK awards. Te specjalne wyróżnienia chcemy przyznać najlepszym case studies z kampanii przeprowadzonych przez polskie agencje lub na rynku polskim. Nagrody to pierwsze w Polsce wyróżnienia SEM! Każda agencja czy firma działająca w Polsce lub kampania prowadzona na polskim rynku może zostać zgłoszona. Zapraszamy freelancerów, pracowników in-house i agencje każdej wielkości.

Zgłoszenia w trzech kategoriach: Najlepsza kampania SEO, Najlepsza kampania Google Ads oraz Najlepsza kampania dla e-commerce rozpatrywać będzie jury złożone z prelegentów semKRK, specjalistów w dziedzinie SEM.

Terminarz:
8.06 – upływa termin nadsyłania zgłoszeń
14.06 – ogłoszenie finalistów
19.06 – ogłoszenie zwycięzców na żywo podczas semKRK

W zespole sędziowskim wyłącznie eksperci, prelegenci poprzednich edycji.

Zwycięskie prace nagradzamy wyjątkową, bo jedyną nagrodą branżową SEM w Polsce. Dodatkowo najlepsi mają okazję zaprezentować się przed publicznością semKRK na żywo na kolejnych edycjach.

Pobierz poniższy formularz zgłoszeniowy i zgłoś bezpłatnie swoją pracę.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (3 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry