AdUpdate #19 – nowości z Google

Marcin Matras
Marcin Matras
Archiwum 09.2017
 
AdUpdate #19 – nowości z Google

AdUpdate #19
- nowości z Google

 

Przejrzyj listę najciekawszych zmian w Google z ostatnich tygodni. W nowym cyklu na naszym blogu prezentujemy wyłącznie nowości dotyczące Google. Sprawdź najnowszą część naszego cyklu AdUpdate!

01

Najgorętszy okres roku już za rogiem! Skorzystaj z nowych raportów dla kampanii PLA – raport o stanie produktów i raport o udziale w wyświetleniach na czołowej pozycji – i przygotuj swoje kampanie produktowe na zbliżające się świąteczne szaleństwo prezentowe!

02

Połączenie telefoniczne przynosi średnio 3x więcej konwersji niż przejścia na stronę internetową (wewnętrzne dane Google za rok 2016). Między innymi te dane zainspirowały Google do wprowadzenia nowego dostosowania stawek za połączenie. Kliknij i dowiedz się więcej o najnowszym dostosowaniu stawek!

03

Jeżeli jeszcze nie słyszałeś o ostatnich zamianach w panelu AdWords dotyczących rotacji reklam – koniecznie przeczytaj! Ma być lepiej i prościej, już nie możemy się doczekać efektów!

04

Obecnie nie ma decyzji zbyt błahych, żeby sięgnąć po poradę do nieprzebranych zasobów sieci. Jak to czynimy? Oczywiście, wyszukując na naszych smartfonach. Sprawdź, jakie korzyści możesz osiągnąć będąc rzetelnym „doradcą”!

05

Długo ładująca się strona potrafi doprowadzić do szaleństwa i skutecznie zniechęcić potencjalnych klientów. Sprawdź, jak przyspieszyć proces ładowania się Twoich LP-eków na smartofonach dzięki Accelerated Mobile Pages (AMP)!

Marcin Matras
Były pracownik na stanowisku SEM Specialist. Certyfikowany Specjalista Google AdWords i Google Analytics. W DevaGroup zajmuje się prowadzeniem kampani AdWords. Nad litery zdecydowanie woli cyfry, dlatego w artykułach znajdziesz tylko konkret.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry