Chat Facebook

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 06.2014
 

Chat na Facebooku umożliwia bardzo szybką komunikację z naszymi znajomymi. Jeżeli nie chcesz być widoczny, możesz w każdej chwili wyłączyć chat. Wyłączanie lub włączanie czatu jest bardzo proste, wystarczy kliknąć ikonę na bocznym pasku chatu, a następnie wybrać opcję Włącz lub Wyłącz.
Chat Facebook, Facebook chat

Chat umożliwia nam wybór szczegółowych ustawień. Możemy być widoczni tylko dla wybranych użytkowników. Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć w zębate kółeczko, które znajduje się u dołu chatu. Następnie z rozwijanego menu wybieramy opcję Ustawienia zaawansowane.

Następnie w okienku, które się pojawi, zaznaczamy pierwszą lub drugą opcję, w zależności od tego czy chcemy byś dostępni dla określonych znajomych, czy nie chcemy, aby tylko kilku znajomych widziało, że jesteśmy online. W wybranym polu wpisujemy nazwiska wybranych znajomych, a następnie klikamy opcję Zapisz.

 

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry