DevaGroup wyróżniona w AdWorldMasters

Kamil Leśniak
Kamil Leśniak
14 lutego 2020

DevaGroup wśród zwycięzców


w Ad World Masters Agency of the Year 2019

Nowy rok dopiero się rozpoczął, ale już mamy powody do radości! Nasza agencja zdobyła srebrną nagrodę w konkursie Ad World Masters Agency of the Year 2019.

Podstawą wzięcia udziału w konkursie było stworzenie profilu agencji na stronie organizatora konkursu. Nasza strona dostępna jest tutaj: https://adworldmasters.com/agency/DevaGroup+Certified+SEM+Experts/. Każda z uczestniczących firm musiała odpowiednio uzupełnić swój profil i zebrać recenzje od swoich klientów. Agencje oceniane były według „Agency Score” naliczanego według stopnia uzupełnienia profilu. Istniały 3 kategorie nagród:

Gold dla Agency Scores ≥ 9.2

Silver dla Agency Scores ≥ 8.7

Bronze dla Agency Scores ≥ 8.5.

Wynikiem uzyskanym przez naszą agencję było 9.1. Była to górna granica dla nagrody Silver. Zabrakło niewiele, jednakże zrobimy co w naszej mocy, aby w 2020 roku zdobyć nagrodę Gold!

W konkursie wzięło udział łącznie ponad 10 900 agencji z całego świata (z 157 krajów). Ostatecznie przyznano 820 nagród (dla 71 krajów), co oznacza, że nagrodzone zostało 7,5% wszystkich agencji, które zgłosiły się do konkursu. Łącznie przyznano 43 złote nagrody, 446 srebrnych (jedna z nich należy do nas!) oraz 331 brązowych.

Zatem DevaGroup jest jedną z 500 najlepszych agencji na świecie i jedną z 446 posiadających srebrną nagrodę Ad World Masters 2019.

Polska znalazła się również w TOP 10 nagradzanych krajów.

 Z Polski nagrodzone zostało łącznie 23 agencje. Nagrodę GOLD odebrały: Website Style oraz ROXX. 13 agencji otrzymało nagrodę SILVER, a 8 nagrodę BRONZE.

DevaGroup z oceną 9.1 zajęła ex aequo z RIOT oraz Biuro Podróży Reklamy, 4 miejsce w Polsce. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zgłaszamy gotowość do walki o najwyższe cele w kolejnej edycji Ad World Masters! 😊

Całe podsumowanie konkursu dostępne jest tutaj: https://adworldmasters.com/results-for-ad-world-masters-agencies-of-the-year/

Kamil Leśniak
Marketing Specialist. Zajmuje się marketingiem internetowym oraz contentem. Lubi wyzwania i pasjonuje się organizacją eventów. Prywatnie kolekcjoner autografów znanych osób.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (6 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991