Facebook poinformuje Twoich bliskich, czy jesteś bezpieczny

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 10.2014
 

W czasie klęsk żywiołowych lub kryzysów rodziny zaniepokojone o swoich bliskich, często sprawdzają ich statusy na Facebooku, by zobaczyć, kiedy ostatnio byli aktywni lub dowiedzieć się, czy wszystko u nich w porządku. Facebook wychodząc na przeciw tym potrzebom, stworzył proste narzędzie, za pomocą którego w łatwy sposób możemy powiedzieć naszym bliskim, że jesteśmy bezpieczni. Narzędzie nosi nazwę Kontroli Bezpieczeństwa i umożliwia kilka funkcji.

Pierwszą z nich jest poinformowanie przyjaciół i rodziny, że jesteśmy bezpieczni, możemy także sprawdzić, kto znajduje się w obszarze zagrożonym oraz oznaczyć znajomych, którzy są bezpieczni. Jak to działa? Kiedy narzędzie będzie aktywne po klęsce żywiołowej, a Ty znajdziesz się na zagrożonym terytorium, Facebook wyśle do Ciebie zapytanie, czy jesteś bezpieczny.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991