Google wyróżnia naszą kampanię w YouTube Ads Leaderboard

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 12.2019
 
Google wyróżnia naszą kampanię w YouTube Ads Leaderboard

Nasza kampania dla Vasco Electronic
zajęła 3 miejsce w zestawieniu

Prowadzona przez nas kampania dla Vasco Electronics, promująca Vasco Mini 2, czyli elektroniczny tłumacz mowy roku 2019 z darmowym Internetem, została wyróżniona w YouTube Ads Leaderboard! 🏆 Promowany przez nas spot zajął 3 miejsce we wrześniowym podsumowaniu! 🥉

YouTube Ads Leaderboard, czyli comiesięczne zestawienie spotów najchętniej oglądanych przez polskich internautów, obejmuje ranking 5 filmów, które są wyróżniane na podstawie zaangażowania widowni (pod uwagę brany jest m.in. czas oglądania, liczba polubień oraz udostępnień filmu), liczby obejrzeń oraz tego, jaka część filmu została obejrzana przez użytkowników. Zestawienie YouTube Ads Leaderboard obejmuje spoty, które były elementami kampanii reklamowych w serwisie oraz przygotowywane jest przez polski zespół YouTube.

Prowadzona przez nas kampania promuje Elektroniczny tłumacz mowy roku 2019 z darmowym Internetem firmy Vasco Electronics. Produkt posiada funkcję dwukierunkowej rozmowy w ponad 50 językach, a dzięki wbudowanej karcie SIM, użytkownik może korzystać z darmowego i nielimitowanego internetu do tłumaczeń w ponad 150 krajach świata. Mini 2 to idealny gadżet dla osób podróżujących, uczących się języków obcych czy wyjeżdżających w celach biznesowych.

Dziękujemy! 🎉🎉🎉

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry