Google wyróżnia naszą kampanię w YouTube Ads Leaderboard

Justyna Mądro
Justyna Mądro
5 grudnia 2019
devagroup-youtube-leader

Nasza kampania dla Vasco Electronic


zajęła 3 miejsce w zestawieniu

Prowadzona przez nas kampania dla Vasco Electronics, promująca Vasco Mini 2, czyli elektroniczny tłumacz mowy roku 2019 z darmowym Internetem, została wyróżniona w YouTube Ads Leaderboard! 🏆 Promowany przez nas spot zajął 3 miejsce we wrześniowym podsumowaniu! 🥉

YouTube Ads Leaderboard, czyli comiesięczne zestawienie spotów najchętniej oglądanych przez polskich internautów, obejmuje ranking 5 filmów, które są wyróżniane na podstawie zaangażowania widowni (pod uwagę brany jest m.in. czas oglądania, liczba polubień oraz udostępnień filmu), liczby obejrzeń oraz tego, jaka część filmu została obejrzana przez użytkowników. Zestawienie YouTube Ads Leaderboard obejmuje spoty, które były elementami kampanii reklamowych w serwisie oraz przygotowywane jest przez polski zespół YouTube.

Prowadzona przez nas kampania promuje Elektroniczny tłumacz mowy roku 2019 z darmowym Internetem firmy Vasco Electronics. Produkt posiada funkcję dwukierunkowej rozmowy w ponad 50 językach, a dzięki wbudowanej karcie SIM, użytkownik może korzystać z darmowego i nielimitowanego internetu do tłumaczeń w ponad 150 krajach świata. Mini 2 to idealny gadżet dla osób podróżujących, uczących się języków obcych czy wyjeżdżających w celach biznesowych.

Dziękujemy! 🎉🎉🎉

Justyna Mądro
Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991