Menu restauracji na Facebooku

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 05.2014
 

Facebook, chcąc stale utrzymywać zainteresowanie firm oferowanymi przez siebie usługami, a także zachęcić do zamieszczania reklam, 22 maja zdecydował, że restauracje będą mogły zamieszczać na swoim fanpage menu.
Facebook rozpoczął współpracę z Single Platform, dzięki której nowa funkcja będzie jedną z dodatkowych opcji na firmowym fanpage. Restauracje, które wczytają swoje menu na Single Platform, będą miały je także dostępne z poziomu strony na Facebooku w formie zakładki. Funkcja ma działać zarówno w wersji internetowej, jak i mobilnej. Konto firmowe na Facebooku zyskuje coraz więcej możliwości.

Dodatkowa zakładka z pewnością ucieszy właścicieli restauracji. Dzięki niej strona firmowa na Facebooku może być bardziej funkcjonalna dla potencjalnych klientów i stałych gości.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (1 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry