Najbardziej popularne profile na Facebooku

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 04.2013
 

Prawie 225 milionów fanów na Facebooku to marzenie niejednego specjalisty od marketingu. Który fan page ma największą liczbę lubiących osób? Może nieco zaskakiwać, że na pierwszym miejscu znajduje się profil „Facebook for Every Phone”, klasyczny „Facebook” zajmuje dopiero drugie miejsce. Na podium znalazł się także YouTube.

Z danych serwisu Inside Facebook opracowanych na podstawie usługi Page Data wynika, że kolejne miejsce zajmuje Texas HoldEm Poker, zaraz za nim jest już nieco bardziej śpiewająco i muzycznie – piąte i szóste miejsce zajmuje Rihanna i Eminem. Użytkownicy Facebooka duża sympatią darzą również niepoprawny politycznie i kontrowersyjny serial animowany, czyli „The Simpsons”.

Ósme miejsce zajęła marka znana jak wykreowany przez nią świąteczny Mikołaj zasiadający w oświetlonej ciężarówce – mowa oczywiście o Coca Coli. Zaraz za napojem znajduje się Shakira, Harry Potter i Michael Jackson. Profile polskich marek, czy naszych rodzimych artystów nie znalazły się w zestawieniu, ale cóż, wszystko przed nami.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (1 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry