Nowe przyciski na Facebooku

Dorota Kika
Dorota Kika
Archiwum 02.2016
 

Od dziś na Facebooku możemy okazywać emocje nie tylko „lajkami”. Wreszcie pojawiły się długo zapowiadane przyciski, dzięki którym możemy nie tylko polubić post, ale pokazać inne nasze uczucia.

W błyskawicznym tempie na Facebooku pojawiają się posty zachwyconych użytkowników. A i branża social media i IT daje wyraz swojej radości. Facebook testował rozwiązanie od jakiegoś czasu. Dziś zostało ono oficjalne włączone dla wszystkich facebookowiczów. Chętnie skomentujemy to radosnym „wow” lub „love” :).
Dzięki nowym przyciskom będziemy mogli poznać szerszy wachlarz odczuć odbiorców naszych treści. Pojawią się też kolejne możliwości interpretacji statystyk. Analiza wydaje się być ciekawsza, bo dowiemy się, czy posty są bardziej „haha”, „wow” czy, „wrrr” :).
Zobaczymy, czy, i w jakim stopniu poczciwe „lajki” zostaną zdominowane przez inne emocje.

lajki2

Dorota Kika
Senior SEM Expert. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Google Analytics. Autorka wielu artykułów dla największych branżowych wydawnictw w Polsce. Na co dzień prowadzi, tworzy i optymalizuje kampanie w Google Ads oraz zajmuje się wdrożeniami Google Tag Manager i analityką internetową. Prywatnie fanka literatury fantasy, która lubi uciec w Bieszczady.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (1 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry