Roiexperts wspiera program Pajacyk. Dołącz do nas!

Agnieszka Maciuk
Agnieszka Maciuk
Archiwum 11.2017

Roiexperts wspiera program Pajacyk.


Dołącz do nas!

O programie Pajacyk.

Pajacyk stworzyła w 1998 roku Polska Akcja Humanitarna. Dzięki tej inicjatywie wiele dzieci otrzymuje posiłek w szkołach oraz placówkach środowiskowych, który jest finansowany przez organizację. Nie każdy wie, że poza Polską instytucja pomaga także w krajach takich jak Somalia, Sudan Południowy, gdzie panują ciężkie warunki spowodowane ubóstwem oraz wojną.

Jak my pomagamy?

Cały nasz zespół docenia ogrom pracy i zaangażowania stowarzyszenia i chce wspierać Pajacyka. Dlatego zdecydowaliśmy się działać.  Od 6 miesięcy w przypadku każdej wystawionej faktury przekazujemy 4 zł jako darowiznę na obiad dla niedożywionego dziecka. Może to niewiele – dla nas 50 wystawionych faktur (średnio) to 200 zł przeznaczone na darowiznę. Dla dzieci to 50 obiadów. Walczmy wspólnie, aby było coraz mniej niedożywionych dzieci!

Jak Ty możesz pomóc?

Myślisz, że nie możesz wiele zdziałać. Nic bardziej mylnego. Każda złotówka się liczy i każdy może zareagować. Możesz zostać darczyńcą i zafundować dziecku ciepły posiłek. Wystarczy kliknąć na brzuch pajacyka i gotowe. Szczegóły na stronie: http://www.pajacyk.pl/#jak-pomagac lub wpłacić pieniądze na rzecz pajacyka.

 

 

 

 

Agnieszka Maciuk
SEM Specialist. Certyfikowany specjalista Google Ads (AdWords). Kończąc studia na specjalności Reklama i PR od zawsze stara się łączyć kreatywne podejście z analityką i pracą na konkretnych danych. Uważa, że to najlepszy sposób na stworzenie szeroko rozumianej formy reklamy, która będzie skuteczna. Zdobywając doświadczenie w warszawskich i krakowskich agencjach zafascynowała się tematyką SEM oraz Facebook Ads.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (3 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991