Say Thanks – podziękuj na Facebooku

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 11.2014
 

Facebook uruchomił kolejną usługę dla użytkowników. Po ogromnym sukcesie, jaki odniosły spersonalizowane filmy pokazujące nasza aktywność na Facebooku, przyszedł czas na możliwość podziękowania swoim przyjaciołom i znajomym. Serwis uruchomił nowa usługę – Say Thanks, w której możemy przygotować dla naszych najbliższych dedykowany film zawierający wspólne przeżycia.

Dzięki aplikacji Say Thanks możemy zamieścić dedykowany film na tablicy naszych znajomych. Krótkie video ma emocjonalną formę, zawiera wspólne zdjęcia i wybrane posty, które opublikowaliśmy na swoich tablicach.  Z zestawu fotografii możemy wybrać te, które chcemy umieścić w filmie.

Do wyboru mamy dwa rodzaje filmów – pierwszy dla bliskich przyjaciół (trwa on 1 minutę) oraz drugi dla znajomych (trwa 45 sekund). W każdym z nich publikowane są wybrane momenty, które możemy dowolnie wskazać z proponowanej wspólnej historii naszej aktywności na Facebooku. Z listy wszystkich znajomych możecie wskazać osobę, której opublikujecie na osi czasu utworzone przez siebie video. Wystarczy wejść na stronę: www.facebook.com/thanks

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry